Podaruj 1% na edukację Szymona Pokoloruj mój świat - podaruj 1% podatku Daj mi szansę na sukces - podaruj 1% podatku Moja rodzina

Manifestacje

2010.02.03

Ręce precz od naszych dzieci - wołają rodzice i przyjeżdżają pod Sejm. Nie chcą ustawy, która pozwala pracownikom socjalnym odbierać dzieci, jeśli w domu zagrożone jest ich życie i zdrowie. Ustawa jest nieprecyzyjna - mówią. W biednych domach ze zdrowiem dzieci bywa kiepsko.
(Fakty TVN

"Dzieci są rodziców a nie państwowe.
Protestujemy przeciwko upaństwawianiu dzieci."

 

PODPISZ PROTEST!!!

 

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ART. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

 

KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ART. 48.

oraz praw rodziców zapisanych w Powszechnej Deklaracji Praw Czlowieka ONZ.

Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania. Ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich może nastąpić tylko w przypadkach określonych w ustawie i tylko na podstawie prawomocnego orzeczenia sądu.

 

Przeczytaj również artykuł z gazety, w którym znajdują się informacje o tej fatalnej poprawce, która tylko daje większe możliwości do pojawienia się i tak już ogromnych naduzyć.
Przeczytaj dokument

Thursday the 13th. | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins